تولید و طراحی جعبه و بسته بندی

تاریخچه

شبکه چاپ با 50 سال سابقه در صنعت چاپ افست در منطقه ظهیرالاسلام تهران همواره جز مورد اطمینان ترین ارائه دهندگان خدمات چاپ می باشد، خدمات این مجموع شامل چاپ افست بر روی انواع جعبه های بسته بندی محصولات ، طراحی بسته بندی و جعبه با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. از جمله خدمات ما طراحی و تولید انواع جعبه های مقوای برای روی متریال های : ایندربرد ، پشت طوسی ، پشت سفید ، گلاسه و همچنین جعبه های لمینتی ایفلوت با دستگاه چاپ افست هایدلبرگ و رولند می باشد ، طراحی و بسته بندی این محصولات شامل اصناف : صنایع غذایی ، آرایشی و بهداشتی و دارویی ، لباس و پوشاک ، رستوران و فست فود ، شیرینی و شکلات و موارد خاص و خلاقانه و انواع محصولات تبلیغاتی و صنعتی می باشد .


طراحی

چاپ جعبه و بسته بندی در این مجموعه به صورت چاپ افست می باشد، این مجموعه توانایی چاپ انواع جعبه های بسته بندی در انواع متریال مقوایی ایندربرد و پشت طوسی تا 5 رنگ و خدمات تکمیلی یووی ، سلفون ، برجسته ، طلاکوب به مشتریان گرامی می باشد.

چاپ

طراحی بسته بندی امروزه بسیار ضروری است در بازار پر از رقابت بین محصولات طرح بسته بندی محصولات چشم گیر تر انتخاب می شوند، طراحی شبکه چاپ آماده ارائه خدمات طراحی جعبه و بسته بندی بر مبنایی اصول چاپ و برندینگ به مشتریان می باشد.

برخی از آخرین مشتریان شبکه چاپ که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

وب سایت های تخصصی شبکه چاپ

جعبه و بسته بندی
جعبه و بسته بندی
  ارتباط با ما

دفتر مرکزی : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18، واحد 4

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک 174

 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)
ایمیل : Shabakehchap@gmail.com